Hacienda Ranchero - restaurace a penzion

1503 reviews

Za Pasáží 149, 530 02 Pardubice I, Czechia

www.haciendaranchero.cz

+420469313320

About

Hacienda Ranchero - restaurace a penzion is a Tex-Mex restaurant located at Za Pasáží 149, 530 02 Pardubice I, Czechia. It has received 1503 reviews with an average rating of 4.5 stars.

Photos

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Hacienda Ranchero - restaurace a penzion: Za Pasáží 149, 530 02 Pardubice I, Czechia

 • Hacienda Ranchero - restaurace a penzion has 4.5 stars from 1503 reviews

 • Tex-Mex restaurant

 • "EDIT původní recenze"

  "Velké zklamání"

  "S přítelkyní jsme přišli na večeři , objednali se pití i jídlo"

  "Restaurace s poměrně dobrým a kvalitním jídlem"

  "O víkendu jsme byli ubytovaní na jejich penzionu, který jsem zamluvil u velmi ochotného personálu telefonicky, bez jakékoliv zálohy"

Reviews

 • Miro 3YO

EDIT původní recenze. Restauraci navštěvujeme několik let, kdysi pravidelně, nyní po dvouleté odmlce. Podnik je uvnitř stále útulný, stylový s příjemnou atmosférou. Přibylo pár pokrmů ve stálém lístku. V týdnu i o víkendu nabídka poledního menu (ovšem klasická kuchyně). Jako všude jinde i zde došlo ke zdražení pokrmů zhruba o 50 Kč. Pokrmy jsou stále velmi dobré, ale například v hovězím Burritu jsem měl několik kousků opravdu tuhého masa, což se mi dříve nikdy nestalo (měl jsem ho mockrát). Slušně jsem na to upozornil personál, ale jídlo snědl. Paní od jiného stolu dokonce vrátila celé jídlo s tím, že je maso tuhé a jídlo studené. Ovšem ostatní pokrmy na stole byly výborné. Zvlášť krémová česnečka, která byla opravdu luxusní. Zpestření bylo, že po dlouhé době byla konečně někde velmi milá a dokonce hezká obsluha. Podnik určitě doporučuji. Možnost platit hotově, kartou nebo stravenkami i stravenkovku kartou.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 4
Obsluha: 5
Atmosféra: 5
Nabídka pro vegetariány
V nabídce i vege pokrmy.
Dietní omezení
Pokud máte dietu, nechoďte se cpát do restaurace. Ale můžete si dát salát.
Parkoviště
Spíše obtížné najít parkování
Možnosti parkování
Bezplatné parkoviště, Placené parkoviště a Placené parkování na ulici
Parkování
Pár míst u podinku, jinak placené v blízkosti.
Vstřícnost k dětem
S dětmi nebyl žádný problém.
Bezbariérový přístup
Podnik je bezbariérový. Maximálně práh ve dveřích.

 • Sgt.I.DontCare

Velké zklamání. Vysoké ceny (219Kč za quesadillu bez masa ani žádného speciálního sýru či čehokoli..), naprosté nepochopení základů chutí mexické kuchyně! Modrý sýr s kukuřicí a goudou a na to rukolový salát? To byste si měli dát léčit tohle.. Po snědení ¾ porce mě bolelo břicho a bylo mi na zvracení. Burger, který si dala přítelkyně, na tom byl ještě hůř a to už je co říct. Maso naprosto příšerně zapáchalo (!) a mělo velice blízko k či nejspíš dokonce po datu spotřeby - nemohu dokázat, proto nereklamuji, každopádně tady už si nikdy nic nedám a vám radím totéž, až snad s trochou odvahy s výjimkou kohoutkové vody i když jestli se na to necítíte, volil bych raději balenou. Jediné plus je velikost porcí ale vzhledem k jejich chuti je to vlastně spíš zápor. Absolutní nespokojenost, kdyby bylo alespoň jídlo připravené s pečlivostí ale takto zabalené na rozvoz (způsobem, že do jediné krabičky kydnu salát, na něj omáčku a na něj jídlo a šlus, takže se samozřejmě všechno promíchá, salát od horkého jídla zvadne a tak dále) svědčí nejen o kulinářské neschopnosti kuchaře ale i o naprosté nechuti k této profesi kohokoliv, kdo tohle jídlo balil. Kdyby to byl fastfood s cenovkami okolo 100Kč, neřeknu ani slovo a tři hvězdy možná uhraje ale za ceny takto vysoké a sebeprezentaci jako etnický podnik na úrovni si ani tu jednu nezaslouží. Fuj! Pokud chcete na mexickou kuchyni v Pardubicích, můžu naopak naprosto upřímně a plně doporučit restauraci Tijuana u Masarykova náměstí, kde Mexiko nejen umí ale taky je baví.

 • Michal Forman

S přítelkyní jsme přišli na večeři , objednali se pití i jídlo. Ze začátku obsluha velice příjemná a ochotná, kontrolovali nás každých 5 minut jestli máme vše. Po 40 minutách čekání na jídlo jsme začali být již trošku hladoví, obsluha to nejspíš viděla a radši nás obcházeli velkým obloukem a další půl hodinu si nás ani nevšimla. Tedy po 80 minutách čekání jsem konečně zastavil jednu servírku a slušně se optal jak to vypadá s naším jídlem. Slečna velice arogantním výrokem ze sebe vysoukala něco o tom že se jim to nakupilo (restaurace byla poloprázdná a 1/3 návštěvníků přišla pouze na sklenku) a že jsme přišli docela pozdě (19:30 v pátek). Svým upřímným výrazem , který nám říkal co si o sobě jako myslíme že chodíme v pátek večer na jídlo, se slečna vydala zjistit jestli kuchař neusnul na plotně. Jídlo nám tedy stejná slečna donesla asi za 5 minut od zeptání. Přítelkyni donesli vepřovou kotletu bez cibulky, na to už jsme ani neměli sílu nic říct a po jídle skočili jak Rusko po zbraních. Že se nestíhá se stane, ale přístup obsluhy mi nepřijde úplně ok, kdyby nás někdo informoval o zdržení a hezky se omluvil asi by se nám čekalo lépe
Obsluha: 1

 • chill the Meerkat

Restaurace s poměrně dobrým a kvalitním jídlem. Největší zkušenost mám s meníčky, která jsou vcelku rozmanitá, neomezují se jen na mexickou kuchyni a skoro vždycky si mezi nimi vyberu. Také je možné si zde koupit mexické limonády a jiné pochutiny. V době, kdy se dalo jíst na místě, jsem v restauraci několikrát poseděla. Interiér je příjemný a dřevěný, ale poněkud stísněný a restaurace v době obědů praská ve švech, navíc na oběd neumožňuje rezervaci, takže je těžké si sednout. Zahrádku má, ale poměrně malou. Na rozdíl od jiných restaurací má Hacienda poměrně velký problém s pohotovostí obsluhy - často jim příprava jídel hodně trvá a nepomůže, ani když si jídlo objednáte předem. Často zjistíte, že se na vas zkrátka zapomnělo. Z tohoto důvodu volím často konkurenci, i když má Hacienda třeba v nabídce něco, co mě velmi láká. V poslední době mi navíc přijde, že se kvalita místní kuchyně zhoršila a i jídla, co podle popisu vypadají opravdu dobře, nejsou až tak chutná.

 • ❶❾❶❽ Kㄖ乃尺卂

O víkendu jsme byli ubytovaní na jejich penzionu, který jsem zamluvil u velmi ochotného personálu telefonicky, bez jakékoliv zálohy. Snídani jsme si bez problému objednali až při příjezdu večer. Pokoje byly čisté a pěkné, postele velice pohodlné a sociální zařízení naprosto v pořádku. I když byly snídaně od 8 hod., dohodli jsme se na dřívější čas, abychom mohli odjet na závody. S nedělním odjezdem nás úplně dostali, protože nám nabídli, abychom si vše nechali uložené na pokoji a vyklidili je, až se odpoledne vrátíme ze závodů, což bylo super. Personál byl neskutečně ochotný a vstřícný. Jeden den jsme zde večeřeli, kdy byla úplně plná restaurace a čekali jsme déle na jídlo, ale nebyly to žádné hodiny, jak jsem četl v recenzích. Jídlo velmi chutné a cena odpovídala kvalitě. Příští rok se zde rozhodně ubytujeme znovu.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
400–500 Kč
Parkování
Parkování před penzionem zdarma.

 • Tomas Renner

Dnes jsem se vydal s rodinou na obed. Vzhledem k tomu, ze mame radi mexickou kuchyni, po shlédnutí hodnoceni, volba byla jasna. Nicmene realita uplne jina. Prijdeme do restaurace, nikdo si nas cca 10 min. nevsima a to podotykam, ze bylo prazdno. Slyšíme dohady zaměstnanců, linouci se z restaurace. Po chvilce se objeví číšník, nutno podotknout, osumtely az bych se nebal rici spinavy. Hned nam hrne jidelni listky, pozdravit jsme museli my. Dlouhy pribeh kratky. Nedošla objednana polevka, hovezi fajitas byly pripalene na panvi, o 2 malych tortilach, velikosti livance nemluve... Suma sumarum, tuto restauraci pro priste vynecha. Mozna jsme trefili zrovna spatnou partu, ale dle dnesni zkusenosti 4,5* neodpovida realite. Abych nebyl jen negativni, restaurace je pekna a utulna.
Cestující skupina
Rodina
Obsluha: 3
Poloha: 4

 • Tomáš Tichý

Udělali jsme si dnes výlet do Pardubic, a na doporučení jsme navštívili tuhle haciendu. Prostředí příjemné, stylové. A pak to začlo. Obsluha, dvě milé paní(slečny? Abych neurazil), i přes přibývající hosty na solidně zaplněný lokál byly co chviličku u nás, jestli něco nepotřebujeme. A to jídlo. BOŽE TO JÍDLO! Já na talíři většinou nenechávám, ale tohle Burito skoro nešlo sníst! Výborné, obrovské Burito se sýrem a kuřecím masem. Ale vrchol byl Tacos de pato. 4 tortilly s tak jemným a šťavnatým kachním masem, to byla naprostá fantazie. Za všechny ty peníze to určitě stálo! Tak nacpaní jsme byli, že i kino jsme zvládli bez popcornu, už se prostě nikam nevešel Když se budete chtít v Pardubicích dobře najíst, Hacienda Rancheros je to správný místo.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
400–500 Kč

 • Veronika Chytková

Upřímně nikdy víc nevyužijeme ubytování. Nemůžu hodnotit ostatní pokoje, ale ten náš stál za to, bohužel ne v kladném hodnocení. Maličký pokoj s popraskanými zdmi, okna která toho už pamatují opravdu hodně a otevřít je aby na Vás nevypadala je zázrak. Nejlepší ale je, když se Vám je podaří otevřít a místo klidu Vám tam hučí odsávání z kuchyně, které přestane až po půlnoci a vy si mezitím připadáte jak v tunelu. A nejlepší na závěr , po probdělé noci se těšíte na snídani a místo toho vás mimo jiné čeká totálně rozředěný džus, nutela ve velké sklenici pro všechny, nepořádek po ostatních co dosnídali a nikdo to neuklidil a pokud si pospíte, může tam na vás zůstat jen rohlík, protože se nedoplňuje a jediného koho vidíte z personálu, je uklízečka. Chtěli jsme ušetřit za ubytování, ale v tomto případě se nám to nevyplatilo...

 • Vladislav Pavlík

Velmi doporučuji tuto restauraci, která nás velmi potěšila nejen výborným jídlem, ale přístupem personálu, kdy nás obsluhovala velmi příjemná a komunikativní paní. Musím vyzdvihnout široký výběr jídel a oceňujeme rychlost přípravy jídel při poloviční obsazenosti restaurace. Jediné, co bych vylepšil, je navigace k restauraci z hlavní třídy. Restauraci jsme našli díky navigaci v mobilu - z hlavní třídy jsme prošli pasáží a restaurace je poté po pravé straně. Velmi doporučuji a budu se těšit zase příště při další návštěvě Pardubic.
Typ cesty
Dovolená
Cestující skupina
Pár
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
500–600 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Poloha: 4
Atmosféra: 5
Plusy hotelu
Romantický a Tichý

 • Štěpán Žilka

Když jsme přišli, několik z nás začalo okamžitě kašlat, ve vzduchu to bylo nabité asi něčím pálivým, možná papričkami. Moc příjemné to nebylo, ale po čase si tělo zvyklo. Jídlo bylo fajn. Přestože byla na našem stole rezervace až od šesti, začali nás už v pět vyhazovat od stolu, že jsme si rozdělali na stole šachy. Korunu tomu zasadil smrad z několika elektronických cigaret od vedlejšího stolu, který obsluze evidentně nevadil. Přestože se nás tak strašně chtěla paní důležitá zbavit, na placení jsme čekali asi půl hodiny. Ve slušné restauraci v centru města bych čekal vyšší morálku než v maloměstském štamgast-only pajzlu, kam se večer bojí vkročit i policajti. Tomuto doupěti se pro příště vyhnu velkým obloukem.
Jídlo: 3
Obsluha: 1
Atmosféra: 1

 • Andrea Kupková Ivanková

Večer posezení s přáteli v restauraci bylo úžasné. Servírka Andrea nás bavila neskutečným způsobem , neustále jsme měli co pít. Úžasné. Zklamaní přišlo až ráno u snídaně,kde nebylo v 8hod už moc z čeho vybírat. Cena za snídani jaksi neodpovídala. Vraceli jsme klíče na kuchyň, a loučili se,že už odjíždíme. Zřejmě znuděný číšník,který neuměl obsloužit ani kavovar místo rozloučení,nebo zeptaní jak se nám tam líbilo ,suše sdělil: " tak odjíždějte"
Typ cesty
Dovolená
Cestující skupina
Přátelé
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč
Pokoje: 4
Jídlo: 5
Obsluha: 3
Obsluha: 5
Poloha: 4
Atmosféra: 5

 • Sabina Kočí

Byla jsem zde na poledním menu s přáteli. Jídlo docela dobré - měla jsem pirožky plněné trhaným vepřovým masem a uzeným, s krémovým špenátem a cibulkou (na fotce). Jediné, co mi na jídle trochu vadilo, byla tuhost a drobivost těsta pirožků, jinak velmi chutné. Obsluha jako aprílové počasí, jedna slečna milá a druhá rozmrzelá až nepříjemná. Atmosféra příjemná, bylo skoro plno. Ceny odpovídající, za pirožky a vineu do 0.3l jsem platila cca 180,-. Doporučuji.
Cestující skupina
Přátelé
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
100–200 Kč
Obsluha: 3
Poloha: 5
Pěší dostupnost
Přes pasáž z Třídy Míru

 • Jan Haselbach

Restaurace výborná. Snídaně slabší. Personál ale skvělý. Pokoje uklizené a čisté, což je nejdůležitější. Pokud ale na webu čtu, že není problém zaparkovat, a pak tam najdu sotva 3 parkovací místa, kam se musím 5 minut štelovat, tak bych si to představoval přece jen trochu jinak. Celkově ale spokojenost a klidně se sem vrátíme, včetně ubytování.
Cestující skupina
Pár
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Pokoje: 4
Obsluha: 4
Poloha: 4
Aktivity v okolí
Prakticky cokoliv na co si vzpomenete.
Pěší dostupnost
Blízko centra, skvělá lokalita.
Plusy hotelu
Tichý

 • Inga Semyon

Milá obsluha, ale malý výběr pití (v mexické bych očekávala alespom základní margaritu) a zvláštní kombinace v jídlech (balkánský sýr v mexických jidlech). Rozhodně jsem jedla i v lepších mexických, na druhou stranu pokud v okolí nic jiného není, tak proč ne...
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč
Pokoje: 4
Jídlo: 3
Obsluha: 4
Obsluha: 4
Poloha: 5
Atmosféra: 4
Doporučená jídla
Domácí Limonáda
Aktivity v okolí
1 min. chůze od centra.
Plusy hotelu
Skvělá cena

 • Alena Tarabova

Poloha ubytování je perfektní, jídlo bez chyb, ale postel je dobrá pro lidi co rádi spí na tvrdém povrchu. Matrace jsou totiž velmi nízké a prolezele. Pokud pojedete autem a náhodou se Vám podaří zaparkovat před penzionem, tak máte tak na půl vyhráno, protože jak místo opustíte tak se může stát, že nebudete mít kde po návratu zaparkovat. A to je problém celých Pardubic jinak tak nádherného města a vstřícných lidí.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 4
Obsluha: 4
Atmosféra: 4

 • Matej

Super podnik nocleh za příznivé ceny v dnešni době hlavně když je to centru. Jídlo mexické cena kolem 250 což už je asi standart za kvalitní a dobre jídlo. obsluha příjemná tak není co vytknout
Typ cesty
Služebně
Cestující skupina
Přátelé
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč
Pokoje: 5
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Obsluha: 5
Poloha: 4
Atmosféra: 5
Doporučená jídla
Mexický Burger V Tertile a Tacos De Pato
Plusy hotelu
Tichý a Skvělá cena

 • Roman Jonáš

Jídlo už není co bývalo před několika lety. Kuchař už zřejmě nevaří z čerstvých kvalitních surovin. Maso v tortilách je zřejmě ohřívané, Vždy mi bylo po těchto jídlech "těžko". Měli jsme tu 4x jídlo během měsíce a ani jednou jsme nebyli nadšeni. Mexická kuchyně je poněkud vzdálena od této. Škoda, že podnik už nemá svůj původní historický lesk...
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
500–600 Kč
Jídlo: 3
Obsluha: 4
Atmosféra: 3

 • Tomáš Petřík

Jídlo dobré, u Enchilady bych čekal více zeleniny. Ale dávám nízké hodnocení z důvodu, extrémně dlouhého čekání na jídlo, které jsme dostali po 125 minutách od příchodu do restaurace (co si objednáme k jídlu se přišli zeptat po 30 minutách a na jídlo jsme čekali přes 1,5 hodiny). Před třemi lety po 110 minutách. Nevím jestli vždy narazím na špatný čas. Ale servírky a kuchyň prostě absolutně vůbec nestíhá večerní nápor!!!
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře

 • vera modrackova

Příjemný podnik, menu s fotkami, obsluha vstřícná a jídlo mňamka. Žebírka super, ani ne mastná :)
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
400–500 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5
Atmosféra: 5
Doporučená jídla
Denní Menu
Parkoviště
Spíše obtížné najít parkování
Možnosti parkování
Placené parkoviště
Parkování
Placené parkování, ale vzhledem k poloze v centru.. v pohodě.

 • Patrik Zákora

Byli jsme zde i v pensionu který je moc fajn, ale veliké překvapení pro nás byla Mexická restaurace, jsme velká rodina, ochutnali jsme všechny předkrmy a 5 hlavních jídel, vše bylo naprosto perfektní až famózní. I když točí Budvar, jako další příjemné překvapení byl skvělí až nevídaný výběr rumů. Příště do Pardubic se už teď, díky této restauraci, moc těším!!!
Cestující skupina
Rodina
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Martina Popilková

Velmi klidný penzion s milou obsluhou během dne. Pokoje zařízené vkusně, pohodlné matrace jsou top! Naproti placene parkoviste, kdyz se podari zabrat misto, lze i bezplatne přímo u penzionu. Jen bych malinko dotáhla snídaně, například džus nebo lepší popis kavovaru, když už jsou snídaně bez obsluhy.
Typ cesty
Dovolená
Cestující skupina
Pár
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5
Plusy hotelu
Tichý

 • Eliška Hanělová

Chodíme sem především na meníčka. Zaprvé je super, že meníčka mají až do dvou a opravdu je mají! My jsme přišli v půl 2 a chybělo jen jedno jídlo ale výběr stále velký (z dalších 4 jídel). Zadruhé jídlo bylo vynikající. Měli jsme steak a qesadillu a oboje top, steak nebyl vůbec prorostlý, zato byl krásně měkký a šťavnatý. Obsluhovala nás strašně milá paní a oba jsme s manželem odcházeli naprosto spokojení.

 • Tomáš Kočárek

Byli jsme zde ubytovani s kolegy z prace. Bohuzel jsme nemeli sanci zkusit mistni restauraci. Ocenuji mily a vstricny personal. Je radost se bavit s pozitivnimi lidmi. Ubytovani pekne, velke, ciste. Za rok se tesime, ze zase dorazime.
Typ cesty
Služebně
Cestující skupina
Přátelé
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5
Pokoje
Prostorne, velke, svetle, ciste.

 • Vít Nikl

Mexická restaurace, výborné jídlo. Na čepu Budvar, což já moc nemusím, ale klidně si dám limonádu. Pokud nejste milovníci pálivého jídla, můžete si zvolit pálivost 1-3 nebo i bez pálivých přísad. Lokalita super, berou karty, takže já můžu jen doporučit.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
400–500 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 4
Atmosféra: 5

 • Markéta Kolínová

V Haciende Ranchero jsme s přítelem oslavili výročí a byla to skvělá volba. Přítel si dal zebirka s chlebem. Maso i přílohu si velmi chválil. Já jsem si objednala Fajitas a ty nezklamaly. Jako dezert jsme měli banán v tortille. Tato kombinace na sladko se zmrzlinou a karamelem je povedena prostory restaurace jsou dobre dekorovane, obsluha příjemná. Celkove jsme byli spokojeni

 • Vladimír Kubát

Naprostá spokojenost s ubytováním a hlavně s restaurací, kde bylo výborné jídlo (i když Mexiko není u mně moc chuťově preferovaná země), milá a perfektní obsluha a luxusní venkovní posezení. Jen ten Budvar by mohl být nahrazen něčím lepším.
Typ cesty
Dovolená
Cestující skupina
Jednotlivec
Pokoje: 4
Obsluha: 5
Poloha: 5
Plusy hotelu
Skvělá cena

 • Pavla Avramová

Nejdříve jsme dostali sklenice s uraženým okrajem ze kterých padaly střepy. Na jídlo jsme čekali 1,5 hodiny, ,ve chvíli kdy jsem řekla že mi to přijde dlouho, mi bylo řečeno, že je to naprosto v pořádku a že čekáme jen hodinu a 5 minut a že jestli jsme chtěli jídlo rychleji, tak jsme měli jít do mekáče. Chodíme sem docela často ale tohle se nám ještě nestalo.

 • Iva Dospelova Horny

Velmi milá a ochotná obsluha, jídlo podprůměrné, limonády výborné. Za ty peníze nic moc, dezert katastrofa. Chyby v jídelním lístku, který sám o sobě byl rébusem. Takové "Mexiko" v provinčním pojetí. Na Pardubice zřejmě dobré... asi
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Jídlo: 2
Obsluha: 4
Atmosféra: 3

 • Karolína Trávničková

Tato tex-mex restaurace s pěkným interiérem v centru Pardubic určitě stojí za navštívení. Potěšila nás velmi příjemná,milá a všímavá obsluha a skvělé jídlo a pití. :) Možnost posezení i na venkovní terase. Parkování možné na parkovišti nedaleko restaurace.
Cestující skupina
Pár
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Tyquick

Milá a pozorná obsluha, skvělé jídlo, příjemné prostředí. Po průchodu krásnou Machoňovou pasáží se dáte doprava a narazíte na tuto restauraci. Díky, rád se vrátím.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5
Atmosféra: 4

 • Zav Lenka

Jídlo sice dobré, ale nemá absolutně nic co do činění s Mexikem. Salát Ranchero byl sice dobrý, ale mexická ingredience v něm nebyla ani jedna. Typický nápoj Margaritu zde také nenajdete. Prostředí hezké, ale dost chladno, určitě na svetr. Obsluha příjemná.
Cestující skupina
Přátelé
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Dominik Zadražil

První návštěva restaurace proběhla na jedničku. Trošku delší čekaní na jídlo se rozhodně vyplatilo. Výborná mexická kuchyně. Oceňuji možnost přiostření jídla na stupnici 1-3 . Těšíme se na další návštěvu
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč

 • Zdeněk Boháč

Obsluha příjemná do pár minut přišla a obsloužila nás. Jídlo nám přinesli během 30min. V průběhu jídla se nás ptali zda nám něco nechybí. Jídlo bylo dobré teda až na talíř ve kterém jsem jídlo měl ( špatně se to z něj jedlo pořád se mi točil). Prostředí čisté a hezké. Dvě jídla plus pití 650kč

 • Buci Knytlová

Prostě pecka. Jídlo luxusní, výběr i pro vegetariány. Paní servírka nám poradila výtečnou tequillu. Prostor je autentický a příjemný. Ceny jsou vyšší, ale za ten zážitek to stojí, určitě podnik znovu navštívím:) Nezapomeňte na rezervaci!
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře

 • Petr Dolejší

Výborné jídlo, příjemná obsluha. Na jídlo jsme čekali hodinu, ale byli jsme v restauraci večer ve špičce a 45 minut čekání je zde prý standard. Čekání na jídlo se ale oplatilo a zkrátilo ho chutné pivo.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
400–500 Kč

 • Václav Hanzl

Nemohu hodnotit hotel, neboť jsem navštívil jen restauraci, ale v té se mi libilo moc. Příjemné prostředí, milá a ochotná obsluha a to co jsem obdržel na talíři bylo jednoduše skvělé. Zcela určitě přijdu znovu a ostatním mohu navštěvu jedině doporučit.
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Viktorie Kovářová

Po delší době jsme zde byli na večeři. Je škoda jak málo podniků umí vařit mexické jídlo a bohužel ani tady to kuchařům moc nejde. Prostředí restaurace je příjemné a personál ochotný, nápomocný.
Typ cesty
Dovolená
Cestující skupina
Rodina
Obsluha: 4
Poloha: 3

 • Anna Miřátská

Naprosto vynikající mexická kuchyně, chuťově i pálivostí perfektní, navíc si můžete vybrat, jak moc své jídlo chcete pálivé. Obsluha moc milá a nápomocná při výběru. Určitě se budeme vracet, tento podnik vřele doporučuji.
Cestující skupina
Pár
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Matej Engler

Výborná Mexiko restaurace, můžete si zvolit pikantnost, co rozhodně oceňuji Ubytování je příjemné a v noci překvapivě tiché.
Typ cesty
Služebně
Cestující skupina
Jednotlivec
Pokoje: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5
Plusy hotelu
Tichý a Skvělá cena

 • Markéta Krejčí

Úžasné jídlo, skvělá a milá obsluha,,výborné pivo... jídlo nemělo chybu, byli jsme moc spokojeni a pokud se někdy znovu objevíme v Pardubicích, určitě zajdeme znovu... diky moc za skvělý zážitek!!!
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
400–500 Kč

 • Kateřina Lahutkinová

Jídlo naprosto úžasné, krásně naservírované, moc pěkný interiér. Na jídlo jsme bohužel čekali skoro hodinu a ode dveří hodně táhlo. Ale i tak se určitě vrátíme, protože tak dobře vaří málokde.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
300–400 Kč

 • Jan Žilka

V pokoji č. 8 bylo zvenčí slyšet poměrně hlasitý hluboký hučivý hluk vyústění vzduchotechniky, který naštěstí na noc ustal. Koberec by již potřeboval vyměnit. Přesto spokojenost, všude čisto, snídaně za 100 Kč formou bufetu výborná, personál skvělý. Děkujeme a doporučujeme.

 • Jiri Němec

Skvělé jídlo! Obsluha velice příjemná, po dlouhé době opravdu celý kolektiv. Slečny se otáčely jedna za druhou u stolu, střídali se, ale všechno šlape jak má. Pecka, určitě zajdeme znovu.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč

 • Karolina Jirakova

Krásná výzdoba, personál v ženském podání nic moc. Neochota udělat cokoli bez masa, v jídelním lístku se totiž nachází pouze jedna tortilla bez masa a to nám musí stačit. Rozhodně bych uvítala ( a nejen já )větší množství vegetariánských a vegan jídel a milejší obsluhu.

 • Petr Velfl

Opravdová spokojenost. Rozhodně se sem ještě vrátím. Jídlo výborné. Ptají se na požadovanou pálivost u každého jídla - i když maximální pořád není skoro žádná :( Můžu jen doporučit.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč

 • Diana Balogova

Velmi příjemný a ochotný personál, snídaně bylo ok, šéf kuchař jé profesionál, atmosféra restaurace nádherná, pokoj byl velmi čistý. Děkuji a určitě se vrátím.
Pokoje: 5
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5
Atmosféra: 5

 • Martin Šubrt

Náhodně vybrané ubytování při cestě na konferenci do Domu techniky kousek vedle. Příjemný personál, výborné jídlo na oběd i večeři, pěkný pokoj, naprostá spokojenost. Určitě lze doporučit a při příští služebce do Pardubic mám jasno.
Typ cesty
Služebně

 • Vlasta Nomenů

K obědu luxusní ptáček a k večeří chilli con carne, které i nepálivé bylo velmi pikantní. Zajímavě členitá restaurace, kam se můžete zašít a užít si příjemný večer nebo stihnout rychlý pracovní oběd
Pokoje: 4
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Kristýna „Teena“ Kociánová

Milá vstřícná obsluha, skvělé prostředí. Jídlo perfektní, pití super. V Pardubicích jedno z nejlepších míst.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Kateřina Chabadová

Se vším naprostá spokojenost, jídlo výborné, obsluha milá a dobře poradila s výběrem. Nemám žádnou výtku.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
300–400 Kč
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Jitka Vojtková

Skoro vždy si dávám Fsjitas, tentokrát jsem ale hovězí vyměnila za vepřovou panenku a bylo to moc dobré. Aspoň člověk není přejezený, jako z jiných jídel. Obsluha perfektní, jídlo bylo připravené rychle.
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Eva Levinská

Naprosto luxusní. Naprosto vystihující dvě slova. Obsluha usměvavá a vstřícná. Pivo prosím kroužkuje. A jídlo bomba. Naprostá spokojenost a nebyly jsme zde naposledy.
Cestující skupina
Pár
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Vojtech Pavel

Na prvním místě - nejlepší obsluha! Příjemné prostředí, jídlo nezklamalo. Panenka na jedničku (s doporučením lanýžové omáčky), zbylé jídla výborné, ale pálivost 2/3 je docela mírné, příště klidně 3/3.
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Darius Špulák

Velmi příjemná mexická restaurace s nápaditým a stylovým interiérem, výbornou obsluhou, skvělým jídlem a domácí limonádou se spoustou různých příchutí. Určitě to nebyla moje poslední návštěva. Mohu doporučit …

 • Ála Sova

Na polévku jsme čekali 40min a když už nám ji konečně přinesli, byla velmi přesolená. Ani u následujícího chodu kuchař soli nešetřil. Řekla bych, že jsme se zrovna netrefili, asi špatný den.
Typ jídla
Oběd

 • Martina S

Skvělé jídlo, obrovské porce ,velmi příjemná obsluha , krásné prostředí Čekací doba je adekvátní, předkrm během chvilky na stole , na hlavní jídlo menší prodleva,ale rozhodně neuškodila. Skvělé doporučuji

 • Iva Müller

Jídlo naprosto bez chyby, velice chutné a velké porce. Útulné prostředí s vždy milou obsluhou. Rozhodně doporučuji.
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5
Atmosféra: 5

 • Petr Valda

Prostě neskutečná žranice a paní co nás obsluhovala.... SUPER, tohle jsem fakt dlouho nezažil, takový přístup a ochotu. Děkujeme.
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5
Atmosféra: 5

 • Ha_ Ninka

Byli jsme zde v době oběda, trochu déle se na výdej jídla čekalo, ale stálo to za to. Určitě to nebyla naše poslední návštěva. Doporučujeme.
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 4

 • Miloš Petura

Vše skvělé!!! Jen jedno mínus, není u penzionu parkoviště.Sice tam je asi 30 metrů placené,ale není tam pořád místo
Typ cesty
Služebně
Pokoje: 4
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Martin Červený

Naprosto profesionální a příjemná obsluha, výborné a skvěle upravené jídlo. Prostě pohoda a úžasný zážitek.
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Večeře
Cena na osobu
200–300 Kč

 • ell y

Nejlepší mexická kuchyně v životě to pro mě nebyla, spíš takový lepší průměr. Zato ale určitě nejdražší...
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd
Cena na osobu
200–300 Kč

 • Tereza Kovačková

Výborné jídlo, krásné prostředí. Snad jen jedna výtka - zavíračka ve 22 hod., výzva k poslednímu drinku ve 21:20 a zkasírování ve 21:30 hod. při dost zaplněné restauraci mě překvapil...

 • MarC

Petihvezdickova restaurace, schovana za Pasazi, s pozornym tymem servirek a vytecnymi pokrmy. Tady si vybere kazdy a vzdy to bude bajecne chutnat. 1A
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Michal Rejmont

Výborná mexická restaurace v centru Pardubic. Příjemná obsluha, vynikající jídlo a pivo Budvar. Doporučuji milovníkům pálivého i nepálivého jídla.
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Lenka Krouželova

Byly jsme moc spokojené, výborné jídlo připravené do 20ti minut, příjemná a milá obsluha, rády přijdeme znovu, dekujeme
Služba
Jídlo na místě
Cena na osobu
300–400 Kč

 • Michal Burč

Zde není co dodat. Úžasná obsluha, výborné jídlo a krásné prostředí. K tomu skvělá společnost a den byl perfektní! Děkujeme
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Atmosféra: 5

 • Jan Štusák

Vždy, když se tu zastavíme, jsme velice spokojeni. Výborně jídlo, krásné prostředí a moc milá obsluha
Služba
Jídlo na místě
Typ jídla
Oběd

 • Vladimir Rajtik

Další z míst kam se člověk rád vrátí ... Moc příjemný rozhovor s paní majitelkou.
Jídlo: 5
Obsluha: 5
Poloha: 5
Atmosféra: 5

 • Tomáš Hynek

Obědové menu: Trhaná kachna, červené zelí, lokše Hovězí sendwich, zelenina, americké br. Vše vynikající. Obsluha milá. Doporučuji

 • Pavla Štěpánková

Výborné jídlo a skvělá obsluha. Děkujeme ‍♀️
Cestující skupina
Přátelé
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Radek Lebduska

Obsluha i jídlo naprosto v pohodě. Jen nealko pivo hnus, možná by to chtělo změnu pivovaru.
Obsluha: 5

 • Jana Krejcirikova

Ubytování jsem nebyla, ale na jídlo se vždy ráda vracím
Pokoje: 1
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Karolína Zlochová

Guacamole se smetanou? Zvláštní kombinace. Bohužel realita byla horší. Smetana s 5% avokáda.

 • Markéta Sýsová

Když v Pardubicích na pálivé, tak jedině sem.
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Eva Stepankova

Vynikající omáčky a skvělá obsluha
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Katka Machková

Vždy SUPER,jídlo , pití,obsluha
Obsluha: 5
Poloha: 5

 • Martina Satoriová

Výborné jídlo, káva i dezert. Milá obsluha. Moc doporučuji ☺️

 • Jan Kotík

Jídlo chutné ale pivo děs! Pivo bylo zkažené - kyselé.

 • kuczy1991

Výborné jídlo (polední menu) a milý, ochotný personál