KrakTax Biuro Rachunkowe Kraków - Księgowość Kraków

152 reviews

Karmelicka 5, 31-133 Kraków, Poland

kraktax.pl

+48123833999

About

KrakTax Biuro Rachunkowe Kraków - Księgowość Kraków is a Accountant located at Karmelicka 5, 31-133 Kraków, Poland. It has received 152 reviews with an average rating of 4.8 stars.

Photos

Hours

Monday8AM-4PM
Tuesday8AM-4PM
WednesdayClosed
ThursdayClosed
Friday8AM-4PM
Saturday8AM-4PM
Sunday8AM-4PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of KrakTax Biuro Rachunkowe Kraków - Księgowość Kraków: Karmelicka 5, 31-133 Kraków, Poland

 • KrakTax Biuro Rachunkowe Kraków - Księgowość Kraków has 4.8 stars from 152 reviews

 • Accountant

 • "Byłem na konsultacji i nie przypuszczałbym, że można być tak kiepskim w tym co się robi"

  "Po 2 latach współpracy ocena: 4"

  "Niedawno założyłem firmę nie znając pojęć i określeń których używa się w branży zusy podatki kasy vaty itd"

  "Odradzam współpracę z tą firmą"

  "Szukałem biura rachunkowego, któremu mógłbym zawierzyć swoje rozliczenia i które będzie na podstawie swojego doświadczenia powiedzieć jakie są zależności księgowe przy wyborze różnych form opodatkowania i po konsultacji z Panią Katarzyną nie zawiodłem się"

Reviews

 • Krzychu Kuran

Byłem na konsultacji i nie przypuszczałbym, że można być tak kiepskim w tym co się robi. Pani tłumaczyła jakby miała dość życia, na pytania nie chciała odpowiadać uśmiechając się "pod nosem". Nic nie chciała podpowiedzieć co będzie dla mnie dobre. Najlepsza akcja była z VAtem. Na mój tekst, że chce być Vatowcem, odpowiedziała "po co?"(już czułem, że chcą mieć mało roboty). Tak się trafiło, że rozmawiałem z kumplem, który był w KrakTax i powiedział, żeby omijać szerokim łukiem. Zero doradztwa, o wszystko trzeba się prosić i dopytywać, nie wybierają najkorzystniejszej opcji dla klienta tylko dla siebie, pobierają dodatkowe opłaty za "trzymanie dokumentów"(o czym nie byłem poinformowany na spotkaniu)... Z polecenia wybrałem inna firmę księgową(taka sama kasa jak KrakTax ale bez dodatkowych opłat za przechowywanie dokumentów), Pani na spotkaniu sama poleciła mi, żebym został Vatowcem itd. Najbardziej zaskoczyło mnie wychodzenie do klienta. Księgowość do mnie dzwoni przynajmniej raz w miesiącu i doradza oraz pyta czy w czymś potrzebuję pomocy. Dowiedziałem się mnóstwo rzeczy, jak np co mogę wliczyć w koszty, czego nie, czy przy jednoosobowej działalności mogę kupić okulary itp. W KrakTax kumpel powiedział, że nigdy czegoś takiego nie było, o wszystko sam musiał pytać, a i tak dostawał odpowiedzi w formie "TAK/NIE".

 • Lukasz

Po 2 latach współpracy ocena: 4.5/5. Od początku było dobrze, pierwsze spotkanie z p. Katarzyną wyjaśniające wątpliwości odnośnie założenia i prowadzenia działalności bez zarzutu, przeprowadzone profesjonalnie, wszystkie kwestie zostały wyjaśnione a wątpliwości rozwiane. Współpraca właściwie bezproblemowa, wszystko odbywa się transparentnie i właściwie o nic nie trzeba się martwić. Atrakcyjne warunki finansowe współpracy. Generalnie jest OK i polecam współpracę z biurem KrakTax. Rzadko zdarzają im się pomyłki w deklaracjach, ale jak już się zdarzą to są one bardzo szybko wyłapywane i korygowane w końcu wszyscy jesteśmy tylko ludźmi... Pół gwiazdki mniej za brak jasnej komunikacji i tylko z tego powodu, tj w sprawie chociażby: - wygaśnięcia licencji na program księgowy, dowiaduję się, że trzeba sobie poszukać nowego gdy próbowałem wystawić fakturę (fakt, biuro zapewniło licencję na nowy program, ale to już po fakcie), - platforma do wymiany dokumentów księgowych nie działała przez pół roku, nie było żadnej informacji gdy zaczęła ona ponownie funkcjonować.

 • Wizard Vis

Niedawno założyłem firmę nie znając pojęć i określeń których używa się w branży zusy podatki kasy vaty itd. Umówiłem się na spotkanie 2 dni po założeniu będąc totalnie zielonym. Kiedy usiadłem z Panią która mnie przyjęła poczułem się objęty nie tyko profesjonalizmem ale tak jakby Pani która mi wszystko tłumaczyła jak nauczycielowi któremu zależy by ktoś coś pamiętał na wiele lat. Teraz chodź w jakiejś części rozumiem na czym stoję i jak to wygląda od zaplecza. Naprawdę jestem zadowolony ze trafiłem akurat tam a to moje pierwsze biuro księgowe więc polecam wszystkim tym którzy nie wiedzą za bardzo jak się zabrać za urzędowe rozliczenia. Prawdopodobnie nie będę musiał się martwić o nie dociegniecia lub uchybienia. Jeszcze raz dziękuję za dzisiejszą wizytę u państwa czuje się bezpiecznie że tak określe wiedząc że państwo będą prowadzić księgowość. Pozdrawiam i dziękuję za pyszne czekoladki na oslode które są faktycznie lepsze niż lindor

 • Michał Kozioł

Odradzam współpracę z tą firmą. W mojej ocenie firma działała na moją niekorzyść. Dotakowo żądają srogiego wynagrodzenia za czynności, które jak twierdzą wykonują, pomimo rozwiązania umowy. Sprawa będzie miała zakończenie na drodze sądowej ze względu na nie partnerskie podejście do mnie jako klienta firmy. Odpowiedzi właściciela firmy na zamieszczone niepochlebne opinie mogę uznać za nieudolny marketing ratujący "dobre" imię firmy. Wszystkim zainteresowanym oświadczam, że na szczęście już nie jestem klientem tej firmy. Zainteresowanym polecam weryfikację "prawdziwych" kont, które opiniują jak dobra jest ta firma. Sam doświadczyłem na własnej skórze jak mylne mogą być opinie w internecie.

 • Maciej Górnisiewicz

Szukałem biura rachunkowego, któremu mógłbym zawierzyć swoje rozliczenia i które będzie na podstawie swojego doświadczenia powiedzieć jakie są zależności księgowe przy wyborze różnych form opodatkowania i po konsultacji z Panią Katarzyną nie zawiodłem się. Konsultacja na wysokim poziomie, wyjaśnienie co jak i dlaczego co było dla mnie bardzo ważne na samym początku założenia działalności gospodarczej. Pani profesjonalna i rzeczowa, mogę polecić. Ja prawdopodobnie zdecyduje się na usługi KrakTax

 • Dominik Zawlocki

Odbyłem 2-godzinne spotkanie w biurze z Panią Katarzyną. Miałem wiele pytań, dotyczących różnych obszarów (m.in. opodatkowanie handlu Kryptowalutami, czy dochodów z zagranicy) na które otrzymałem odpowiedzi. Nie ukrywam, że byłem ewidentnie namawiany do założenia działalności gospodarczej i rozpoczęcia współpracy z tą Firmą, jednak nie było to nachalne, a jest w pełni zrozumiałe. Stąd 4 gwiazdki. Ogólnie kontakt z Firmą oceniam na bardzo dobry i z pewnością będę kontynuować z nią współpracę.

 • Michał Pardus

Najlepsze biuro księgowe z jakim do tej pory współpracowałem, a współpracowałem już z kilkoma i w kraju i za granicą. Poza, oczywiście wzorowym i profesjonalnym prowadzeniem ksiąg, w szczególności na pochwałę zasługuje miłe i pozytywne podejście do klienta. Telefony odbierane są zawsze, emalie odpisywane tego samego dnia, rady udzielane z uśmiechem. Ja jako klient zawsze czuję się wysłuchany, doceniony i zadowolony kontaktując się z ich biurem. Szczerze polecam!

 • Arkadiusz Laska

Podczas godzinnego spotkania Pani Katarzyna wytłumaczyła mi wszystko co muszę zrobić w celu założenia działalności gospodarczej. W ciągu tego czasu omówiliśmy wszystkie punkty na jakie należało zwrócić uwagę podczas składania wniosku. Pani Katarzyna również szczegółowo przedstawiła ofertę biura i pomogła wybrać optymalny wariant usług. Warto podkreślić, że spotkanie zostało przeprowadzone w formie zdalnej i mimo tego nie było żadnych problemów w komunikacji.

 • Andrzej Krawczyk

Zamierzając otworzyć działalność gospodarczą, zwróciłem się do Kraktax o konsultacje w tej sprawie. Zostałem umówiony na godzinne spotkanie z Panią Katarzyną, która odpowiedziała na wszystkie moje pytania, a także poruszyła inne kwestie związane z działalnością, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Spotkanie to poskutkowało nawiązaniem stałej współpracy z biurem. Szczerze polecam! :)

 • Magdalena Kamińska

Mogę serdecznie polecić spotkanie z Panią Katarzyną Maniecką. Uzyskałam ogromną pomoc i solidną dawkę wiedzy z zakresu zakładania działalności gospodarczej. Jako osoba bez doświadczenia potrzebowałam wsparcia, które zdecydowanie otrzymałam. Duży profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i życzliwość skłoniły mnie to nawiązania współpracy z biurem. Polecam!

 • Mateusz Sak

Firma KrakTax Sprawnie obsługuje księgowość,bezproblemowo,Uczciwie i z zaangażowaniem w swoją prace. Dużym plusem ktory zauważam ze firma wciąż się rozwija i jest otwarta na innowacje/technologie upraszczając klijentowi cała procedurę kontaktu,dostępu,Dokumentacji, oraz posiada duża wiedzę,wspomaga i ułatwia w dużym stopniu prowadzenie Firmy.

 • Kamil Sołoducha

Bardzo profesjonalne, a zarazem ludzkie podejście do klienta. Na spotkaniu konsultacyjnym zostały rozwiane wszyskie nurtujące mnie pytania/problemy. Rozmowa prowadzona w miłej atmosferze. Jako, że nie miałem dotychczas do czynienia z działalnością gospodarczą, zostałem pokierowany i zostały mi przedstawione drogi, które mogę wybrać. Polecam

 • Piotr Jarosz

Na obecną chwilę jestem po konsultacji n.t. prowadzenia księgowości dla jednoosobowej działalności gospodarczej (branża IT) i mam bardzo pozytywne odczucia względem biura. Jako osoba świeża w temacie poczułem się znacznie pewniej widząc że mogę liczyć na szerokie wsparcie zarówno kwestii księgowości jak i merytoryczne.

 • Katarzyna Miodek

Biuro Rachunkowe KrakTax prowadzi księgowość mojej jednoosobowej działalności gospodarczej od momentu jej otwarcia w 2018 roku. Wysoko cenię profesjonalne doradztwo biura na etapie otwierania działalności oraz podczas późniejszego okresu jej prowadzenia. Bieżąca komunikacja z biurem bardzo sprawna. Gorąco polecam!

 • Piotr Skorzynski

Nie polecam :-) Korekta: sprawa trafiła do rzecznika, tam będziecie się tłumaczyć. Nie mam za co płacić bo żadna praca dla mojej osoby przez was nie została wykonana. Wymieniliśmy kilka maili, wszystkie obliczenia wykonałem przy użyciu arkusza kalkulacyjnego. Także zapomnijcie o renomie. Zero renomy Krak Tax.

 • Edyta Misterek

Bardzo profesjonalne biuro rachunkowe. Błyskawiczne odpowiadają na maile (co nie każdy lubi, ja wolę taką formę kontaktu i w tym biurze nie mają z tym problemu). Za każdym razem można dopytać dwudziesty raz o tą samą rzecz. Już druga moja firma i drugi raz w tym samym biurze rachunkowym. Polecam serdecznie!

 • Kasia Miodek

Z KrakTax współpracuję od kilku lat, tuż przed otwarciem nowej jednoosobowej działalności gospodarczej korzystałam z konsultacji z KrakTax. Pani Katarzyna bardzo rzetelnie i kompetentnie wsparła mnie swoją wiedzą w zakresie podatków i aktualnych kosztów związanych z prowadzeniem działalności. Polecam firmę.

 • Wojciech Turek

Odbyłem wczoraj konsultację i jestem bardzo zadowolony, rozmowa przebiegła bardzo miło i sprawnie. Pani Katarzyna była cierpliwa, dokładna oraz bardzo uprzejma. Dowiedziałem się odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Zamierzam podjąć współpracę z biurem jak tylko otworzę firmę. Polecam serdecznie!

 • Anita P

Miałam z panią Katarzyną spotkanie na temat założenie własnej działalności oraz przyszłej współpracy. Spotkanie to było bardzo merytoryczne i przeprowadzone w gościnnej, ale profesjonalnej atmosferze. Dostałam odpowiedzi na swoje pytania, a moje wątpliwości zostały rozwiane. Bardzo dziękuję!

 • Jacek Jam

Czas odpowiedzi, kontakt z klientem oraz merytorycznośc świadczonych usług są na najwyższym poziomie. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej usługi za rozsądną cenę. Życzyłbym nam wszystkim, aby klient w każdej firmie w Polsce był tak traktowany jak w biurze Krak Tax.

 • Artur Banaś

Otrzymałem w biurze Kraktax rzetelną poradę podatkową na temat rozpoczynania działalności jednoosobowej. Mimo pandemii kontakt przebiegł bezproblemowo - termin ustalony na konsultację zdalną został dotrzymany. Porada rzeczowa, dokładna, świetna jakość do ceny, polecam

 • Sylwia Lipska

Konkretna i przydatna konsultacja. Dostałam jasne odpowiedzi dotyczące moich wątpliwości dotyczące zarówno kwestii wcześniej ustalonych (rozliczenie podatkowe, Nowy Ład), jak i pytań, które dotyczyły innych istotnych z punktu widzenia pracownika zagadnień.

 • Klaudyna Machowska

Byłam na spotkaniu odnośnie założenia działalności i ewentualnej przyszłej współpracy i jestem bardzo zadowolona z przebiegu spotkania. Pani Katarzyna Maniecka wszystko mi dokładnie rozjaśniła i dzięki temu zdecydowałam się podjąć współpracę z KrakTax.

 • Izabela Chrast

Jedno z lepszych miejsc w Krakowie, w którym wraz z pyszną kawą, można otrzymać profesjonalną obsługę księgową. Każdy przedsiębiorca (i nie tylko) z pewnością będzie zadowolony z pomocy bardzo sympatycznych Pań Księgowych, zarówno w… Więcej

 • Dawid Siedlecki

Powierzyłem Biuru Rachunkowemu KrakTax prowadzenie księgowość mojej jednoosobowej działalności gospodarczej od momentu jej otwarcia w 2018 roku. Jestem w pełni zadowolony z świadczony usług, dobry kontakt, pełen profesjonalizm. Polecam.

 • Anita Pikiewicz

Spotkanie z główną księgową biura przebiegło bardzo profesjonalnie. Otrzymałyśmy niezwykle korzystną ofertę współpracy, a wszystkie nasze wątpliwości związane z rachunkowością w zakładanej przez nas firmie zostały rozwiane. Polecam:)

 • Mateusz Rataj

Pełen profesjonalizm, dokładność i wszechstronna wiedza w dziedzinie księgowości. Pani Katarzyna zawsze jest gotowa odpowiedzieć na moje pytania i wyjaśnić wszelkie wątpliwości związane z podatkami. Gorąco polecam to biuro rachunkowe

 • Michal Marek

Bardzo profesjonalna i rzeczowa konsultacja. Do tego cała rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Pani Katarzyna zweryfikowała moją wiedzę z Googla i dostarczyła mi wszelkich informacji do podjęcia dalszych kroków. Polecam wszystkim.

 • Maciej Kocik

Udałem się do KrakTax na konsultacje w celu założenia jednoosobowej działalności gospodarczej. Otrzymałem odpowiedzi na wszelkie pytania, rozmowa przebiegała w bardzo profesjonalnej a zarazem miłej atmosferze. Polecam serdecznie!

 • Jakub Rogala

Jako programista pracujący dotąd na UoP nie miałem pojęcia o zakładaniu działalności oraz rzeczach z tym związanymi. Na spotkani Pani Katarzyna przeszła razem zemną krok po kroku druk CEIDG-1 wszystko na bieżąco wyjaśniając.

 • KILIAN PROJECT

Po naszej ostatniej wizycie w Biurze jesteśmy przekonani, że tworzą je osoby kompetentne, profesjonalne i życzliwe. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, spotkanie było merytoryczne i przebiegało sprawnie. Polecamy.

 • Krzo Ole

Polecam Serdecznie,pełen profesjonalizm w prowadzeniu mojej firmy. Rzetelność, solidność oraz właściwy dobór pracowników sprawiają, że mogę z pełnym przekonaniem rekomendować współpracę z Biurem Rachunkowym KrakTax.

 • Tomasz Hibner

Spotkanie konsultacyjne odbyło się w miłej i merytorycznej atmosferze. Pani Katarzyna udzieliła obszernej informacji związanej z zakładaniem własnej działalności. Podjęliśmy decyzję o dalszej współpracy. Pozdrawiam

 • Max Plociennik

Parę lat temu zakładałem działalność jednoosobową z tym biurem rachunkowym, teraz zakładam z nimi spółkę. Profesjonalne podejście i księgowe, które odpowiedzą na każde pytanie, nawet te z pozoru głupie :)

 • :Dianka M (Pearlsophie)

Po pierwszym spotkaniu podjęłam współpracę z tym biurem rachunkowym. Pani Katarzyna odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania oraz wyjaśniła zawiłości kwestii księgowości. Śmiało mogę polecić. :D

 • Gabriela Nikolov

Bardzo przyjazna atmosfera oraz pełen profesjonalizm. Otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi na wszelkie pytania, nawet kiedy nieco wykraczały poza zakres pracy biur rachunkowych. Bardzo dziękuję i polecam!

 • Maciej Gibas

Konsultacja wstępna w kwestii założenia działalności gospodarczej przebiegała na najwyższym poziomie. Księgowa odpowiada na pytania i tłumaczy rzetelnie wszystkie nieścisłości z tym związane. Polecam.

 • House Service

Całym sercem polecam panią Kasię , profesjonalistka w każdym calu , przedstawiła oraz rozwiała wiele wątpliwości na temat podatków w naszej branży , jak najbardziej specjalista godny polecenia ! :)

 • Marcin W

Konsultacja w sprawie JDG przebiegła w miłej atmosferze. Dostałem odpowiedź na wszystkie moje pytania, a dodatkowo przedstawiono mi inne dostępne opcje. Wszystko zdalnie, bez wychodzenia z domu :)

 • Łukasz Posmyk

Byłem na konsultacji z główną księgową. Spotkanie przebiegło w bardzo profesjonalnej i miłej atmosferze. Uzyskałem odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące moje formy rozliczeń podatkowych.Polecam

 • Robert Rut

Korzystałem z doradztwa wyżej wspomnianej firmy w minionym tygodniu. Klarowna rozmowa, konkretne warunki, jasność sytuacji. Jak przystało na dobre biuro rachunkowe. Uważam za godne polecenia.

 • Aleksandra

Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Uzyskałam dużo rzetelnej wiedzy i odpowiedź na wszystkie pytania, które nurtowały mnie na początku zakładania działalności. Serdecznie polecam!

 • Anna Mrajca

Świetny i szybki kontakt z biurem. Konsultacja z Panią Katarzyną była bardzo profesjonalna oraz przyjemna. Wszystkie wątpliwości zostały rozwiane i rzetelnie wyjaśnione. Bardzo polecam!

 • Paweł Korpak

Dziękuję za miłą i profesjonalną obsługę Pani Katarzynie Manieckiej z biura Krak-Tax, która zapoznała mnie z ofertą biura oraz z formalnościami dotyczącymi założenia działalności.

 • Karolina Góra

Na obecną chwilę jestem po konsultacji n.t. prowadzenia księgowości dla jednoosobowej działalności gospodarczej (branża IT) i mam bardzo pozytywne odczucia względem biura.… Więcej

 • Lucyna Dominiak

Zmieniłam biuro rachunkowe na KrakTax i nie żałuję, bo otrzymałam profesjonalne wsparcie ze strony księgowych z doświadczeniem. Zdecydowanie zmiana na plus. Polecam i pozdrawiam

 • Paulina

Godne polecenia biuro rachunkowe! Profesjonalna obsługa księgowa i kadrowa. Przesympatyczne Panie Księgowe, które zawsze służą pomocą. Indywidualne podejście do klienta.… Więcej

 • Grzegorz Kopeć

Bardzo dobre i profesjonalne podejście do klienta. Firma pomaga w każdym detalu, doradza i kontroluje sprawy finansowe mojej działalności. A ja mogę skupić się na swojej pracy.

 • Marzena Kaczmarczyk

Konsultacje przebiegły w bardzo miłej atmosferze. Pani księgowa wszystko rzeczowo i dokładnie wyjaśniła - pełen profesjonalizm. Jestem zadowolona ze współpracy i polecam

 • Tomasz Nowojowski

Ja zrezygnowałem po około 2 latach ze współpracy z tym biurem rachunkowym i na pewno nie wrócę. Pozdrawiam wszystkich i życzę wam wszystkiego najlepszego w przyszłości.

 • Edyta Kiebzak

Konsultacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze, Pani Maniecka jest bardzo kompetentną i miłą osobą, rozwiała wszystkie moje wątpliwości dotyczące założenia firmy.

 • Grzegorz Brajner

Bardzo profesjonalna konsultacja. Spotkanie z kompetentną księgową przebiega w bardzo miłej atmosferze. Dobre podejście do klienta i rzeczowa porada.

 • M R.

Dziękuję za przemiłą konsultację. Pani Katarzyna wykazała się pełnym profesjonalizmem. Otrzymałem jasne odpowiedzi na wszystkie zadane pytania.

 • Paweł Gazdowski

Polecam, w pełni profesjonalnie i kompetentnie. Pani Kasia rozwiała wszelkie wątpliwości. Po założeniu działalności skorzystam z usług firmy.

 • Anna Dziuba

Totalny brak profesjonalizmu… ceny wyższe w porównaniu z innymi biurami, a jakość wykonywanych usług nie proporcjonalna do wysokości cen…

 • Jakub Kozak

Spotkanie konsultacyjne z Panią Katarzyną rozjaśniło wszystkie niejasne dla mnie kwestie związane z działalnością gospodarczą.

 • Oskar Filar

Bardzo profesjonalne podejście do klienta, wszelkie wątpliwości/pytania zostały obszernie wyjaśnione. Polecam serdecznie :)

 • anna filipowicz

Bardzo fachowa pomoc podczas konsultacji Polecam skorzystać z usług jak ktoś potrzebuje informacji ;)

 • Paweł Gontarz

Profesjonalna i bardzo miła obsługa przez Panią Katarzynę Maniecką z KrakTax. Polecam.

 • Dmytro Kondratishyn

Przyjemny serwis i korzystna konsultacja.

Similar places

Biuro Rachunkowe TAX SAFE

52 reviews

Kapelanka 26/1, 30-347 Kraków, Poland

Kancelaria Podatkowa TAX SAFE

48 reviews

Kapelanka 26/1, 30-347 Kraków, Polska

Biuro Rachunkowe Tax & Money

23 reviews

Mogilska 11/11, 31-542 Kraków, Polska

Biuro Rachunkowe PAWULSKI & PAWULSKI s.j.

17 reviews

Halicka 9, 31-036 Kraków, Poland

Biuro Rachunkowe "DEBET/CREDIT"

13 reviews

Bociana 22 A, 31-231 Kraków, Poland

Sarego Finance sp. z o.o.

13 reviews

Studencka 1/9, 31-116 Kraków, Poland

Accounting Office MORAWSKA

12 reviews

Zawiła 51a, 30-442 Kraków, Poland

Kadrowa i Księgowa sp. z o.o.

11 reviews

Walerego Eljasza-Radzikowskiego 100j, 31-315 Kraków, Polska

Biuro rachunkowe Kraków | AMP Consulting

10 reviews

Wojciecha Weissa 7, 31-339 Kraków, Poland