Electro World

1427 reviews

122, Rudná 3118, Zábřeh, 700 30 Ostrava-jih, Czechia

www.electroworld.cz

+420210012444

About

Electro World is a Electronics store located at 122, Rudná 3118, Zábřeh, 700 30 Ostrava-jih, Czechia. It has received 1427 reviews with an average rating of 4.1 stars.

Photos

Hours

Monday9AM-9PM
Tuesday9AM-9PM
Wednesday9AM-9PM
Thursday9AM-9PM
Friday9AM-9PM
Saturday9AM-9PM
Sunday9AM-9PM

F.A.Q

Frequently Asked Questions

 • The address of Electro World: 122, Rudná 3118, Zábřeh, 700 30 Ostrava-jih, Czechia

 • Electro World has 4.1 stars from 1427 reviews

 • Electronics store

 • "JIŽ NIKDY VÍCE V předminulém roce jsem si na pobočce v Ostravě zakoupil officy od microsoftu"

  "Jakože už dříve jsem zde měla problém s výměnou bomby do Soda Stream"

  "V tomto obchodě jsem kupoval tablet"

  "Dnes jsem kupovala svému příteli v T-mobile iPhone 12 pro a pak jsem zde do Electro worldu šla, abych koupila obal na tento telefon"

  "Tady v tomto obchodě už nikdy nic"

Reviews

 • little_ boy

JIŽ NIKDY VÍCE V předminulém roce jsem si na pobočce v Ostravě zakoupil officy od microsoftu. Koupil jsem si neomezenou licenci. Na tento produkt se vztahovala 24 měsíční záruka. 3 měsíce před koncem záruky mi officy přetaly jít s tím, že mi skončila licence a mám přesáhnutý počet připojených zářízení. Bylo připojeno jen jedno a licence byla NEOMEZENÁ. Byl jsem proto toto reklamovat u Elektro Wordu. Hned na začátku mi bylo vysvětleno, že jsem si zakoupil softwer a proto nemám nárok na žádnou reklamaci a vše si musím vyreklamovat sám u microsoftu . Tvrzení, že jsem toto zboží zakoupil v Elektro Wordu a dokonce i na účtence mám napsáno, že se na zboží vztahuje záruka 24 měsíců jim bylo k smíchu. Reklamaci mi nechtěli přijmout a až po mém sdělení, že to chci písemně se odešel zaměstnanec poradit s vedoucím a reklamaci mi po 15 minutách vzali. Po měsíci mi byla zamítnuta jako neoprávněna a že výrobek je v naprostém pořádku. Doporučil pouze odinstalovat a znovu nainstalovat, což nebylo možné. Během celé reklamace mi bylo předhazováno, že záruka mi platila pouze do doby, než jsem odsouhlasil podmínky při instalaci, což bylo 1 hodinu po zakoupení. Po celou dobu reklamace nikdo nechtěl nic řešit s tím, že mi bylo sděleno manažerkou , že mou reklamaci probírala s Prahou a nemám na nic nárok s tím, že jestli s reklamaci nesouhlasím, mám to dát k soudu. Při odmítnutí odebrat nefunkční software a žádosti o další reklamaci mi řekli, že jelikož reklamace byla zamítnuta může firma požadovat zaplacení služeb jejich technika za opětovné prošetření. Reklamace neproběhla u společnosti microsoft, ale nasmlouvané firmy Elektro Wordem Tato společnost nakupuje tyto licence přes překupníka. Během celé reklamace, kdy jsem jezdil od čerta k ďáblu pouze jen výsměch, arogance , amaterizmus, výmluvy, pohrdání zákazníkem jenž je dobrý pouze do té doby, než zaplatí. Nakonec jsem si zařídil nápravu sám u společnosti Microsoft , kdy se ukláním před jejich přístupem. Již nikdy nic od firmy. Elektro World,.jenž svým přístupem uráží slušné zákazníky. Zatímco firmy, které v nynější situaci nemohou prodávat a byli by vděční za každého platícího zákazníka, se najdou takové jako je tato firma, která svým způsobem těma svýma jenž ji pomáhají nákupy přežít, pohrdá a plive jim do tváře ZAMYSLETE SE NAD SEBOU

 • Toshirou Sin

Jakože už dříve jsem zde měla problém s výměnou bomby do Soda Stream. Ale přešla jsem to s odùvodněním "Špatného dne" pana prodavače. Mno dobře. Nyní mám ale potřebu sem napsat, že mě znepokojuje nevědomost o zboží na skladě ze strany zaměstnanců... Rezervovala jsem si na prodejně duši na e-koloběžku City Boss, protože jsem potřebovala koloběžku nutně uvézt do provozu (kvůli práci), byla potřeba to vyměnit v ten den. A co bylo horší, byla neděle. Jeli jsme proto půjčeným autem až do Avionu, kde jsem po 20 minutách od rezervace, v domění že si duši osobně převezmu, zjistila na terminálu že je zboží nachystáno, ovšem já byla stále bez potvrzovací smsky, a proto mi bylo na pokladně řečeno, že mám ještě počkat..(Máte všude napsáno, že rezervace jsou vyřízené do 15 minut....) Čekali jsme tam s přítelem dalších téměř 15 minut, chodili po prodejně, bez duše.. Pak mi to nedalo a znova jsem se šla zeptat na pokladnu, jestli je to normální, čekat tak dlouho. Slila mě studená sprcha ve chvíli, kdy mi ten stejný prodavač oznámil, že duši nemůžou najít. Čili jsem mu obratem odpověděla, ať rezervaci zruší. To šlo až překvapivě rychle. Zbytečná ztráta času a zbytečně projetá nafta. Tohle omluva opravdu nenapraví.

 • Pavel Mlčúch

V tomto obchodě jsem kupoval tablet. Nebyl to nějak zvláštní tablet stál čtyři a půl tisíce. Těsně před koncem záruky začalo zlobit nabíjení. Levné že se jedná o vychozený konektor pro kontakt s nabíječkou. Na příjmu reklamace byl velmi ochotný a příjemný mladý člověk který mi dal naději že je to běžné a bude to v pořádku v rámci záruky. Po týdnu mi přišla sms jestli chci tablet opravit za 3000kč. Napsali že se jedná o mechanické poškození. Pak přišla ještě další SMS kde upřesnili že jde o problém s nabíjecím konektorem Prý jsem používal neoriginální. Absurdní je to že s jinou nabíječkou tento tablet nejde nabít Takže se nabíjelo jenom s tím co bylo v balení. Nedoporučuji cokoliv v tomto obchodě nakupovat. Jakmile vzniknou problémy, budou se moc snažit abyste si opravu zaplatil sám. Už zde nikdy nic Nekoupím. Před časem zde na koupil televizi kamarád. Z opravny se mu vrátila odřená... odmítli převzít a Byly problémy... pomohlo až když pohrozil že přijde s s někým z televizního zpravodajství ... vrátili mu peníze a koupil si jinou...

 • Elise Juchelková

Dnes jsem kupovala svému příteli v T-mobile iPhone 12 pro a pak jsem zde do Electro worldu šla, abych koupila obal na tento telefon. A jelikož jsem šla rovnou z obchodu do obchodu, měla jsem v papírové tašce iPhone s sebou a koukala se na něj, aby obal seděl a libil se mi. A když jsem nic nevybrala a odchazela jsem, pan securitak mě neustale pozoroval a pak po mě chtěl vidět obsah tašky s napisem T-mobile a ptal se mě, zda v ni nemám něco z obchodu. Tak jsem vytáhla fakturu a fungl nový zabalený iPhone 12 pro a on se na mě pohrdavě podíval a řekl: “Hm děkuji, nashledanou”.Jako pardon, ale iPhone 12 pro u Vás ani neprodáváte a ani ho nemáte dostupný. Určitě člověk s mobilem za 30tisic má potřebu něco krást. Chápu, že je to jeho práce, ale raději si hlídejte “lidi”, kteří kradou opravdu a ne ty, co si přišli něco koupit. Kdyby se mi omluvil, že mě křivě obvinil, nic bych sem nepsala, ale toto mě opravdu nařklo.

 • Karel Binko

Tady v tomto obchodě už nikdy nic. Velký problém s dovozem. Zaplatil jsem si službu dovoz, ustavení na místo a odbalení. Bylo nám řečeno, že buďto ráno do 14 hodiny, nebo odpoledne od druhé hodiny nejdříve do sedmé večer. Zařídili jsme se tedy v práci a vzali jsme si volno abychom od druhé byli doma. Ráno jsme byli kontaktováni dispečerem, že přijedou už v jednu hodinu, což jsme odmítli a dohodli se tedy na druhou hodinu nejdříve. o půl jedné volá řidič, že u nás za tři minuty bude. Odmítli jsme a řidič nám chtěl nechat stát lednici před vchodem. Za službu jsme platili, tak jí mají dokončit dle ujednání!!! Nedodržují smlouvu a nechávají si zaplatit za něco co nedokončí. Nás volno v práci také stojí další finance a musíme dodržovat to co si u nás lidé objednají. Tady už vážně nic. Za mne nejhorší firma ve službách, které si nechají zaplatit.

 • Petr Kaman

S Electroworldem mám dost různorodé zkušenosti. Když jsem se byl ptát na varné desky a trouby poprvé, chlápek mě odbyl s tím, že když si nebudu zrovna teď nic kupovat, nebude mi nic říkat, protože budou měnit sortiment. Když jsem tam byl s tím samým podruhé, paní se mi věnovala skoro dvacet minut. Když jsem si byl vybrat mobil, a následně dokoupit pouzdro, zase vše ok. Ale když jsem si přišel nechat nalepit folii, skoro si museli střihnout, kdo se obětuje. A ještě třešnička, na ceduli stálo nalepení 99kč, na účtence 199kč, a folii jsem si doma musel stejně upravit, vyhladit nerovnosti a vytlačit bublinky, i když jsem na to při přebírání telefonu upozorňoval. Prý se to srovná samo do druhého dne. Ten kousíček, co se mi už upravit nepovedlo, se neopravil doteď, skoro dva týdny poté. Takže za mě EW je 50/50.

 • Antonín Horváth

Velký obchod s plno spotřebiči, upřímně, vybere si každý kdo si vybrat chce a nehledá ukrutně specifický spotřebič. Ale netuším jestli na to mám štěstí jen já, ale většinou, na to že to je tak velký obchod, nemůžu najít žádného volného zaměstnance a reálné vídám tak max 2-3 na prodejně, bohužel, zaneprázdněné již s jiným zákazníkem. Takže buď čekám než obslouží zákazníka, ojediněle zavolají někoho ze zadu kdo mi pomůže. Taky možná jen můj problém ale často čekám ve frontě na kaše docela dlouho, ať už to je dlouhým hledáním eshopu vzadu ve skladu nebo pomalejším přístupem člověka. Možná jen mě štěstí na směny. Dopravu nabízí ale nikdy jsem nevyužil tudíž nemohu hodnotit. Ve vchodu do prodejny lze vyhodit elektro což je velice fajn věc.

 • Robi James

Rád bych se podělil o mojí dnešní zkušenost v Electro World, kde jsem zavítal z důvodu koupě FM TRANSMITTERU do auta. A poté, co jsem v prodejně našel místo s daným zbožím jsem začal vybírat. Po nějaké chvíli mne oslovil vážený pan, který mne poradil s výběrem a toho si vážím od něj. A napíši proč. On byl člověk s lidskou tváří, který podal radu, ale výběr přesto nechal na mne. Já, však dal na jeho radu a dobře jsem udělal. Jsem spokojený s výrobkem a vše funguje tak, jak má. Nuže profesionálové se ještě najdou a mne to jako bývalého obchodníka potěšilo. A ještě jednou bych mu rád i takto vzdal mé veliké děkuji. A ještě pro vás čtenáře bych rád napsal, že ten výběr dotyčného produktů je neskonale veliký.

 • David Páleníček

Chování zaměstnanců a přístup této pobočky je více než otřesné... Včera, tedy 28.8.2022 v 17:32, jsem si rezervoval na jejich eshopu mrazák značky Candy. V 18:00 jsem přijel na pobočku a nikdo se neuráčil ani zboží nachystat (podotýkám, že na jejich webu píšou, že zboží připraví do 15 minut, tedy v 17:47 už mělo být zboží dávno nachystané). Co ale následovalo potom nemělo obdoby... Po asi hodině mi přišla SMS a email, že je objednávka zrušena. Ač přesto že asi za 20 minut byl ten mrazák znova uveden jako skladem k vyzvednutí do 15 minut na té samé pobočce. Pokud' se přístup k zákazníkovi nezmění nikdo už mne tady v životě neuvidí.

 • Kamil Smrčka

Dnes jsme zde byli kupovat vysavač, ceny a výběr produktů skvělý, ale čekali jsme půl hodiny a nikdo nás neobsloužil, tak jsem za jedním pánem přišel a otráveně nám řekl, že hned dojde, ale po patnácti minutách nepřišel, tak jsem zašel za dalším, co se vykecával s kolegou a ten že nám pomůže, ale byl arogantní a když jsme se ptali co by nám doporučil, tak řekl, že se tu prodávají jen špičkové značky a ať si koupíme cokoliv, tak to bude dobré. Tak jsme poděkovali a vysavač si koupili vedle v elektru, kde byli ochotni a řekli nám, že tam často přichází lidi kvůli tomu, že jsou na ně v tomto obchodě hnusní.

 • Petr Urválek

Koukám, že nejsem sám, včera nákup rezervované vystavené televize, půl hodiny trvalo, než se vůbec objevil správný "zřízenec", který našel krabici, s kterou zacházel jak s hadrem, tahal jí po zemi, byla už tak dost zmordovaná a neochotně alespoň otřel ošahanou obrazovku. Mladík za přepážkou mě pošle na druhou stranu obchodu čekat jako tvrdé Y na někoho, kdo se vůbec neobjeví. Celé mi to přišlo jak parta bloumajících brigádníků první den v práci, o nějaké ochotě, úsměvu apod. se mluvit nedá. Nakupuji v EW rád, ale v Pardubicích, do OV jsem jel , protože měli poslední kus, téhle pobočce se raději vyhněte.

 • Martina Havlíčková

Včera večer 20 min. před zavíračkou jsme tam vlítli se synem, on si samozřejmě poradil sám, mně se postupně věnovali 2 prodávající, mladinká slečna u příslušenství k mobilům a pán u ventilátorů, oba ochotní, příjemní. Za toho půl roku si uvědomili, že plné regály mestačí, atmosféru obchodu dělají lidé! Jorkšíra jsem nesla v náručí, přece jen, mají tam koberec - ale bylo mi řečeno, že ho klidně mohu dát na zem, vlastně ani jim tam nikde na dveřích nestraší samolepka s přeškrtnutým psem, což je za mne na šestou hvězdu ikdyž v náručí zůstal, má rád přehled!

 • Tomáš Petřík

Jel jsem dneska koupit držák na TV ale takový bordel co byl v regálech jsem ještě neviděl. Ceny byly úplně jinde než kde měly být a držáky naházené jeden přes druhý. Na jedné hromadě 4 druhy tak si člověk může hodit korunou která cenovka je k čemu a fakt nemám čas to zkoumat podle čísla na cenovce a jestli to sedí s krabicí. Otočil jsem se a šel ho koupit vedle do elektra kde byly držáky přehledně vystavené vedle sebe s přiřazenou cenovkou. Tak by to mělo vypadat!

 • Nikola Svobodova

Katastrofa…nevím ani jak začít. Slečna blonďatá vlasy, potetované ruce. Komunikace ze slečnou, byla na bodu mrazu. Nebyla vůbec žádná ochota, byla jsem pro slečnu spíše na obtíž. Slečna byla velmi znuděná, práce jí evidentně vůbec nebavila. Pro objednávky jsem chodila velmi často, bohužel tohle byla poslední kapka. Mluvit se zákazníkem tím stylem, že mám opřenou hlavu je pro mě opravdu špatná reklama. Slečně to vůbec nebylo nějak blbé, odpovídala arogantně!

 • Jan Poloch

Ne až tak široký výběr v kamenné prodejně. Tomu rozumím, jsou eshopy, ale 4 chlapy se tam spolu vybavuji u mobilu a lidi aby se doprošovali pomoci je vážně úlet. Strávil jsem v obchodě 15 minut hledáním a nikdo se mi nenabidl že mi pomůže. Chudák paní se pánů šla zeptat zda ji poradí s produktem z jiného oddělení a ti ji řekli ať si tam někoho najde. Na odpověď že tam nikdo déle není ji řekli že oni tomu nerozumí. Na co jsou 4 lidi v 1 oddělení?

 • Mia Jurčíková

Nedoporučuji V prodejně vám namluví plno blábolů ,které vlastně po otevření produktu nejsou pravda a překvapí vás maximálně zklamání a plno vyhozených peněz. Další bonus ,prasklí display na telefonu ,byla nám také namluvena přímo v prodejně záruka na půl roku a okamžitá výměna displaye. To se samozřejmě nekonalo ,pokud nemáte ochranné sklo na telefonu (které nám také namluvili že bude součástí balení) tak s vámi hezky zametou ‍♀️

 • Lovim USA

Včera jsem navštívil tento obchod ze dvou důvodů. První důvod bylo vyzvednutí reklamace. Personál na reklamačním oddělení byl velice příjemný a ochotný. Vše mi ochotně vysvětlili, tak abych tomu porozuměla. Tímto zdravím pány Reného a Pavla. Za toto oddělení dávám 3*. Druhý důvod - méně příjemný bylo navštívení prodejny. Najít prodejce bylo téměř nemožné, jakmile jsem někoho našla, tak jejich neodbornost a neochota byla do nebe volající.

 • Aleš Lofas

Člověk si jde koupit nový telefon,protože starý přestal fungovat a prodavač se sice ochotně nalepí na záda,ale tím jeho ochota končí. Poslední kus vybraného mobilu mají zabalený což pochopím,ale že není schopný zavolat do druhé prodejny a zeptat se,jestli ho tam mají vystavený mě naštvalo. Místo toho řekne,ať si tam zavolám sám (svým pokaženým telefonem což ví a jen zastříhá ramena a jde se zas nalepit na záda jinému zákazníkovi).

 • Filip Goszler

Kdysi skvělý obchod s ochotným personálem a širokým výběrem. Dnes zůstal pouze široký výběr, ale personál naprosto schází a pokud už se podaří náhodou někoho po dlouhém obcházení celé prodejny někoho sehnat, tak je velmi neochotný, neumí poradit a často jako laik mám mnohem více informací, než prodávající. Naprostá neschopnost prodat zboží, což je u prodávajících poměrně smutné...

 • - Majeros

Velký výběr zboží. Hodně prostorný obchod. Dobré ceny. Myslím si, že je to dobrý obchod pro nákup mobilů. Protože mají dost prostoru, tak mají fyzicky spoustu bílého zboží na prodejně. Je tu i slusný výběr herních konzolí (dobre ceny Nintenda Switch. Slušně akce her hlavně na black friday). S věrnostní kartou nemusím schovávat účtenku a ještě dostanu slevu navíc.

 • David Hanák

Nespokojený 2 tydny jsem byl na opravě hodinek a mělo byt vyjádření pri reklamaci bohužel jsem dostal jen čistou listinu bez tečky paní ktera mi vyřizovála reklamaci furt mluvila o mechanickém poškození a stěžovala si že jsme nepřistoupili k placené nabidce přičemž mi rekla az úplnému konci z vaší strany bych chtěl poprosit o větší zajištění věci při reklamaci

 • TheLaoming

Půl hodiny řeší jednu objednávku, rozřežou vám zboží, protože neví co se uvnitř nachází. Tak ho prostě otevřou..Zboží mi nevydali, z důvodu že omylem potvrdili objednávku, protože nepřišla položka za 100 korun, nevydali mi kvůli tomu zboží za 6000. U Electroworldu jsem nakoupil poprvé a naposled, jen protože CZC ani zelenáč neměli vybrané zboží na skladě..

 • Marcela Rylko

Vstřícný přístup k vrácení zboží! Zakoupené zboží prodavač sice nevysvětlil, protože spadal do jiného oddělení, doma jsme tedy zkoušeli sami a přišli na to, že daná zakoupena věc neplní funkci. Zboží jsme dovezli zpět, zaměstnanci zkontrolovali a vrátili peníze bez jakýchkoliv problémů. Na vrácení/výměnu je 14 dnů, což je super! Jedno z nejlepších elektro!

 • Jiri Überall

Bad times are upon us! Has it ever happened to you that you come to a shop with electricals and at the moment at least two salesmen ask you if they can help you with something? Unfortunately, those times are gone, we saw three people in this big shop who were very busy and nobody even noticed us. But of course take it easy, no big deal.

 • Jan Skola

Už to není co to bývalo. Nedostatek personálu asi. Přes velké problémy sehnat specialistu na prodej zastřihovače vousů mi radila slečna přes kuchyňské potřeby. Poradila dobře, ale jen v sortimentu Philips. K přípravě výrobku k prodeji už ale nedošlo. Nikde na prodejně nebylo živočicha, který by to udělal. Odešel jsem s nepořízenou.

 • Tomáš Závěta (Stavím SÁM)

Široký výběr sortimentu, nákup bez problémů. 1* za přístup zaměstnanců zákazník je v podstatě neviditelný. A když už se rozhodnete se s někým poradit, tak začíná hra na schovávanou a zaměstnanci jsou profíci a v mém případě vždy vyhráli. Takže, pokud nemusím, tak tam nenakupuji a když jo, tak vím přesně co chci, vemu a jdu.

 • Dalibor Stehlík

Velmi prostorný obchod, spousta pěkného zboží na výběr, jen prodavači jsou poněkud hodně mladí, proto jim na očích vidící nezkušenost s nabízeným zbožím nemůže mít člověk za zlé. Vybrali jsme a jsme spokojeni. A parkování - balada. Jako by bylo jen pro nás! Strhávám hodnocení jen za tu relativně "nezkušenou" obsluhu.

 • Roman Simon Sabo

Obsluha výborná okamzite po příchodu se mi věnoval prodávající ač byla prodejna celkem plná lidí poradil s výběrem. Na pokladně zařadili do slevoveho systemu a hned uplatnil slevu kterou jsem vlastně ani nechtěl neboť výrobek který jsem kupoval byl výrazně levnější než u konkurence. Samozřejmě sleva potěšila.

 • Petr Krňávek

11.7. Dopoledne, poloprázdno. Prodavač sedící na pračce mě stručně odeslal do nějaké uličky, ať si to najdu sám, pak si dalších 10min smskoval. Nezájem, ingnorace, neochota. Odešel jsem, podívám se na heureku a objednám po netu. Chtěl jsem koupit pečící troubu, proč tam nechat korunu, není důvod.

 • Richard Pučan

Velmi příjemný zákaznicky servis. Recenzi jsem upravil na 5* a to na základě dokončené objednávky v kamenné prodejně. Chladnička a pračka doručeny dle domluvy na místo, nainstalovány a zapojeny. Všechno proběhlo bez jakýchkoliv komplikací. Ostravský EW v Avionu rozhodně doporučuji.

 • Renáta Komárková

Byla jsem tu velmi nespokojena s jednim prodejcem, kteremu si myslim chybeli zkusenosti nebo poradne proskoleni, ktere by mel prodejce rozhodne mit. Nevedel ani zaklad toho, co by znat mel. Doslo to tak daleko, ze jsem musela podat stiznost , aby vubec svuj pozadavek vyresila.

 • David Poštulka

Jestli se jdete jen podívat na určitý výrobek o který máte zájem,škoda času.prodavač se s vámi nehodlá ani bavit.jestli jej nekoupíte tak vůbec se s vámi nehodlá ani bavit o bližších informacích o výrobku.buď kup nebo běž. Už tam nikdy nepáchnu.nejhorši zkušenost.katastrofa.

 • Kláruše Ponová

Obrovský obchod s elektronikou. Pro mě nepřehledný. Když jsem hledala difuzer, nemohla jsem ho najít. Když jsem požádala o pomoc personál, řekl mi, že ma jiný úsek, po 5 minutách se mě nakonec ujal, ne s nadšením a zavedl mě k difuzerum, kde to měl na starosti jiný personál.

 • David Brzezniak

Vše na jednom místě. Určitě se vyplatí hlídat si akce. Personál ochotný, milý, přívětivý. Jediný koho by tady měli vyhodit je vedoucí pobočky. Při vyřizování reklamace se ho bojí jak čert kříže a jde vidět, že jsou podřízení deptáni jak někde v čínském závodě na hračky.

 • Korbel Jaroslav

V pátek 3.11 . Jsem navštívil z kamarádem elektro world,jeli jsme otestovat OLED LG ..musím pochválit opravdu specialistu prodejny LG, který tam v pátek byl, ochotný, profesionální přístup, znalosti..je vidět,že teď má prodejna úplně jiné lidi,než v minulosti..

 • Tomáš Šantora

Sice jsem byl v prodejně třikrát (dvakrát reklamace výrobku), ale asi jsem měl "štěstí" na vybrané kusy a vybral zrovna ty vadné. Ale prodavač se choval podle mne velmi profesionálně, reklamace řešil ihned, vstřícně, bez zbytečných okolků a k mé spokojenosti.

 • Rockerka

Tady je přesně to co nesnáším .Jdu koupit televizi a chci se s prodavacem poradit takže očekávám moudrost a zkušenost .Smula!!! 10 min.NĚKOHO hledam pak zjistim že se dva za rohem bavi,až ho oslovim řekne že nevi ,že mrkne do PC. Děkuji to umim i ja

 • Martina Podrazilová

Příjemný personál,byla jsem rychle obsloužena, zboží včas dodáno. Perfektně zabaleno. Když jsem si nevěděla rady s nastavením spotřebiče,po zavolání do prodejny pracovník okamžitě rád poradil,pomohl. Tady nakupuji ráda a ráda se vracím . …

 • Petr Kateřiňák

Člověk se tam žene 40 km, pro potvrzenou rezervovanou věc, které podle eshopu mají 3-5 ks skladem, na místě se ale po půl hodině hledání dozví, že rezervaci sice potvrdili, ale na přípravu zboží se vykašlali a že skladem je 0ks (delší dobu).

 • Vlastislav Pavlica

Velmi mne sklamal přístup jel jsem za konkrétním výrobkem 50 km z místa bydliště i přesto že televizi měli skladem, neukázali mi jej a nabídli mi výrobek dražší co neměl mé požadavky. Bída nakoupil jsem vedle v Planeu Elektro.

 • Plotica Jaroslav

Takže obchodní středisko elektro world jsem už navštívil nesčetně krát a byl jsem vždy spokojený. Je to tam velmi přehledné a vždy od personálu dostanu kvalitního vysvětlení a taky jsem už tam hodně dobře nakoupil.

 • Roman Duchon

Příjemné prostředí, když se dívám a vybírám, je u mě prodavač ihned, ale když potom potřebují nějaké doplňující informace, tak mě nikdo nevidí ( výška 196 cm). ;) Jinak reklamace vyřízené za dva až tři týdny …

 • Vladislav Pernický Pernicky

Neměl na nás nikdo čas i když byl obchod prázdný prodavač probíral soukromou záležitost s nějakým známým něco o rybách u pokladen či co to je mi řekli ať si někoho najdu sám. Otočil jsem se a objednal si v Alze

 • Zuzana Valchařová

Prodavač si přehazuje klíčema...o výrobku nic neví...to mě zklamalo. Je to individuální záležitost , ale vrhá to špatný stín na celou prodejnu v Ostravě. Bohužel. Jinak spokojenost s pestrostí výběru.

 • Lukas Holek

Jojo. Dá se tam nakoupit... Jen mít ty peníze ;-) Bohužel v některých úsecích obsluha naprosto neškolená...(Natrefil jsem na někoho při koupi mrazáku, který neměl vůbec zájem něco prodat)

 • Petr Horkel

Trošku to sice prodavači trvalo než si na mě ,,udělal" čas, takže kdybych si vzal zboží z regálu sám byl bych dávno na cestě domů, ale koupil jsem co jsem potřeboval, takže spokojenost.

 • M. T.

Velká prodejna a solidní výběr zboží. Ceny jsou poněkud vyšší než u konkurence. Svého zákazníka, který neřeší nějakou tu stovku či tisícovku navíc, si tato prodejna vždycky najde.

 • Benedict Schinlder

I was helped by an very knowledgable young man to choose a washer/drier. He spoke great English, understood my specific requirements, and answered all of my questions and concerns

 • Radomil Křivoň

Dnes jsme udělali nákup asi za 50 000Kč. Na pokladně jsem chtěl tašku a ony prodavačky, že stojí 5 Kč. Podle mě je to trapné, když utratíme takovou sumu a obchod Vám nedá tašku.

 • Petr Klos

...při reklamaci ručního mlýnku na kafe od TESCOMA byl personál vstřícný a byly mi vráceny peníze. Ono totiž namlít s ním porci kávy chtělo opravdu vůli a spoustu času...

 • Johanes Planktonus

Perfektní obchod pro nákup elektroniky, nadstandardní vstřícnost při vrácení rozbaleného produktu, věrnostní karta - slevy na další nákup a nemusíte schovávat účtenky.

 • Robert nikdo

Šel jsem si koupit odvlchčovač a bylo mi řečeno, že od Listopadu je nemají, tak cca 4 měsíce!!!! a když jsme chtěl nějaký doporučit, tak jsem se nic nedozvěděl.

 • David Monczmann

S prodejnou jsem spokojený. Poprvé jsem volal na infolinku k mé nespokojonosti se mnou hovořil Slovák a já mu nerozuměl ani čtvrt slova. Toto je jediná vytka

 • Michal Cervenak

Zboží mě nezklamalo, jen obsluha mi stále říkala to samé co jsem již dávno věděl, žádné kvalitní info o vyrobku, asi jsem narazil na špatného pracovníka.

 • Renáta Káňová

Málo zaměstnanců. Chtěli jsme se zeptat kolik stojí to zboží protože tam nebyla cenovka tak jsme šli rovnou na pokladnu a zeptali se kolik to stojí.

 • Marek Prokop

Velký obchod, online objednávka vyřízená během 1 hodiny. Jinak nákup ledničky a pračky naprosto v pohodě, profesionální obsluha se nás ujala.

 • Ingrid Čevelová

Pouze jeden mladý kluk který se věnoval zákazníkům. Stáli jsme tam půl hodiny než měl na nás čas. Hrozné na tak velký obchod s elektrem

 • Libor „No problem.“ Maňak

Po delší době jsem byl v Elektro Worldu, co jsem potřeboval rychle jsem našel a na doplňující dotazy upřesnil personál ochotně poradí.

 • Karel.Z

Prodejce se kterým jsme hovořili velice prijemny,ale zároveň nevtiravy.Dokázal poradit a nic nenutil,vše proběhlo v příjemné atmosfere

 • Jana Jelínková

Personál se tváři odborně, ale moc tomu nerozumí. Než by měli něco hledat, řeknou, ze nemají. Nemám s tímto obchodem dobré zkušenosti.

 • Martin Ciosk

Vlastík a “ten mimo” super přístup a dobré rady u koupě bezdrátového reproduktoru a televizní antény! Díky chlapi, tak to má vypadat!

 • Don Malarkey

Sice některé objednávky trvají déle, třeba 5 měsíců, ale tato kamenná prodejna v centru avionu je výborná. Nikdy jsem neměl problém.

 • Pavlína Bučko

Prodavači jsou velmi ochotní a vstřícní ale kazí jim to paní na reklamacích - informacích, arogantní, nahluchlá, a neochotná pomoc.

 • Jiří zapletal

Všechno na jednom místě. Kvalitní zboží ne jako v Datardu, kde co koupím za pár dní zase musím reklamovat. Za mě jednička na trhu.

 • Jakub Noé Füssy

Využívám pouze jako místo k vyzvednutí internetových objednávek. Ale i tak jsem maximálně spokojený s vždy vstřícným personálem.

 • Raddo Raddo

Běžné spotřební věci, zejména kupované o vikendu, o kterých víte více než podavači, to je ok. Jinak můžou zůstat pouze na webu.

 • Petr Šigut

Poslední návštěva mě velice překvapila. Ochotný personál, dobře poradil ,rychle vše nachystal a i u pokladny vše jak má být

 • Monika KH

Nakupuji zde často, po použití slevovych kódů levnější než u konkurence a ještě body zpět na věrnostní kartu.

 • Albert Novák

Příliš povrchní paní prodavačka, ale třeba měla jen špatný den... Aspoň je to velká prodejna.

 • Lucia Garberová

Totální neochota, výraz v jeho tváři když kvůli nám musel vstát a obsloužit nás. Nikdy víc

 • Lubomìr Popelka

Chtěl jsem koupit tablet. Nabídka? Pět vystavených tabletů. Elektro svět to jako vážně?

 • Petr Krsa

Výborné místo na koupi spotřebičů v množstevní slevě, se vším poradí zákaznický servis

 • Veronika Bajgar

Skvělý přístup zaměstnanců, hned po objednání mi volali, že je zboží přichystáno..

 • Jindřich Petroš

Když něco hledám rád se zde podívám, ne vždy si vyberu ale stojí za návštěvu.

 • Helena Seidlova

Nakoupené,zaplaceno,obsluha super komunikace.Lednice bude doma za 2 dny

 • Kaczenka Dadakova

Příjemny personál, pan nám poradil s výběrem tabletu a příslušenství.

 • Jaromír Feifič

Málo lidí na obsluhu, dlouho čekáte než si vás vůbec někdo všimne..

 • sir

great service buy workers there .. they are so helpful

 • Martin Jurčák

Ochotni prodavači. Vstřícnost při reklamacich. Pohida

 • Sorge 282

Vždy najdu něco co se mi tu moc líbí …

 • Táňa Bálátová

Velká spokojenost a ochota vůči zákazníka.

 • Josef Kontár (štír)

Velký výběr například konvicí, robotů

 • Pavel Koňarik

Na elektro je to velice dobrý obchod.

 • Autoservis Cajk

se tam zastavil cas zlaty datart.

 • Jiří Kroček

Dnes jsem tam byl obsluha zoufala

 • Pavel Holčik

Obsluha a výběr prvotřídní.

 • Petr Bohumin

Obsluha nikde. Zboží není

 • zdenek kusala

Celkem ochotný prodavač

 • Hynek Sotornik

Široký výběr produktů.

 • petr pcolka

Super Místo dobrý

Similar places

Alza.cz Showroom Ostrava

4114 reviews

Novinářská 6a, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Czechia

DATART Avion Ostrava

1427 reviews

Rudná 114/3114 Avion Shopping park, 700 30 Ostrava-jih, Czechia

DATART Forum Nová Karolina Ostrava

901 reviews

Forum Nová Karolina, Jantarová 3344/4/3344/4, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz-Karolina, Česko

DATART Futurum Ostrava

581 reviews

OC Futurum, Novinářská 6a, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Czechia

CZC.cz pobočka Ostrava

489 reviews

28. října 812/252, 709 00 Ostrava 9, Czechia

SAMSUNG značková prodejna OC Nová Karolina

172 reviews

Jantarová 3344/4, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Česko

OKAY Elektro Nábytek

154 reviews

Vítkovická 3278, 702 00 Moravská Ostrava a Přívoz, Czechia

JRC

137 reviews

Forum Nová Karolína, Jantarová 3344/4, 702 00 Ostrava, Czechia

Bettacomp

74 reviews

Sokolovská 1332/45, 708 00 Ostrava 8, Czechia

Electro World

59 reviews

Sjízdná 5554/2, 722 00 Ostrava 22, Czechia